Hotel Montana

Firemní akce

Hotel Montana je tím pravým místem, pokud pořádáte firemní akce i s ubytováním, čisté, horské prostředí a zajímavé využití volného času vaši zaměstnanci a obchodní partneři jistě ocení. Buďte originální a vyměňte nudné firemní meetingy za příjemná setkání se svými kolegy a zaměstnanci, kde si navíc užijete v osobním volnu spoustu zábavy i aktivního odpočinku. Pro obchodní jednání je vám k dispozici salónek s celkovou kapacitou 25 míst k sezení.

Do hotelu vede bezbariérový přístup a nabízíme také možnost výborných obědů. Vybrat si můžete chutná menu z tradiční české, krkonošské i mezinárodní kuchyně.

Hotel Montana je tím pravým místem

Vyberte si náš hotel Montana pro uspořádání všech vašich firemních akcí, tento úkol je vždy velmi náročný a vypovídá o prestiži vaší firmy. Nejen, že si o ní zúčastnění povídají, každý si navíc ihned vytvoří ucelený názor, také velmi úspěšně dokáže stmelit pracovní kolektiv. Proto  neváhejte a využijte našich hotelových služeb pro uspořádání kvalitní firemní akce.

V případě jakýchkoliv dotazů, vypracování nabídky a dohodnutí termínů Vaší firemní akce nás prosím kontaktujte na + 420 499 431 251 nebo na e-mailu info@hotelmontana.cz

Těšíme se na Vás!